Ara
TR

Cire Aseptine Güneş Koruyucu High 30 Spf 200 Ml

Üretici: Cire Aseptine
Stok Kodu: 100580
Eski fiyat: ₺85,50
₺75,90
i h
Alıcı
*
*
Nakliye Yöntemi
Ad
Tahmini Kargo
Fiyat
Gönderim seçeneği yok

Cire Aseptine Güneş Koruyucu High 30 Spf 200 Ml

 

Yüksek güneş koruması, UVA ve UVB filtreleriyle dermatolojik olarak test edilmiş, 30 Spf güneş koruyucu losyonudur. Suya dayanıklıdır, kolayca yayılır.

 

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan en az 15 dakika önce güneş koruyucunuzu cildinize ince bir film tabakası oluşturacak şekilde uygulayınız. Gerektikçe (2 saatte bir) ve yüzme yada terleme varsa daha sık uygulayınız. 


Uyarılar ve Önlemler: Ürünü göz çevresine uygulamayınız ve göz ile temasından kaçınınız. Temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız. Bebek ve çocukları güneşin yoğun olduğu öğle saatlerinde (11:00-16:00 saatleri arasında) güneşe çıkarmamaya özen gösteriniz. Eğer çıkmaları gerekiyorsa mutlaka uygun giysiler, şapka ve gözlük gibi koruyucu aksesuarlarla güneşten koruyunuz. Ürünü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız, aşırı sıcaktan koruyunuz. Ürünün özelliğinin değiştiğine işaret eden, renk, koku, homojenlik gibi parametrelerde değişiklik gözlenmesi durumunda ürünü kullanmayınız. Kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız. Uygulanması gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini azaltacaktır. Bütün cilt tipleri için uygundur. Çok yüksek seviye koruma sağlar. Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi, güneşte çok uzun süre kalmayınız. Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehdididir. Güneşten koruma ürünleri %100 koruma sağlamazlar. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ürünün yutulması yada kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması durumunda doktora danışınız.

 


Ürün nitelikleri
MarkaCire Aseptine
Litre0,2