Ara
TR

Lionesse Salon Professional Line Saç Fırçası 3712

Üretici: Lionesse
Stok Kodu: 100151
Eski fiyat: ₺49,90
₺39,90
i h
Alıcı
*
*
Nakliye Yöntemi
Ad
Tahmini Kargo
Fiyat
Gönderim seçeneği yok

Lionesse Salon Professional Line Saç Fırçası 3712

Herkes sağlıklı saçlara sahip olmak ister. Sağlıklı saçlar için düzenli saç bakımı yapmanız gerekir. Saçlarınıza bakım yaparken yanlış uygulamalardan kaçınmalı özellikle de saçınıza uygun saç fırçası kullanmalısınız. Bunun içinse aşağıda belirtilen bilgilerden yararlanabilirsiniz;

Saç deriniz vücudunuzun en havasız kalan bölgesidir bu nedenle saç derinize masaj yaparak kan dolaşımınızı hızlandırmanız gerekir. Bunun en kolay yolu ise, saç fırçası ile taramaktır. tahta uçlu fırçalar saçların elektriklenmesini önler. Saçlarınız çok cansız ve mat görünüyorsa aralıklı ve orta sertlikte kıl yapısına sahip saç fırçalarını seçmelisiniz, bu fırçalar saçınızı olduğundan daha hacimli gösterecektir. Saça fön çekmek için uygun olan saç fırçasını kullanmalısınız, bunun içinse kıl başlıklı veya petek dolgulu metal fırçaları tercih etmelisiniz, bu tip fırçalar hem saçınıza daha az zarar verir, hem de saçınıza istediğiniz şekli vermenizi sağlar.

Saç Fırçalarının Bakım ve Temizliği

Öncelikle saç fırçasının üzerindeki tüm saçları temizlemelisiniz, bunu tarak yardımıyla yapabilirsiniz. Saç fırçasını ılık ancak akan suyun altında ıslatın, bu kalan temizleyemediğiniz saçların çıkmasına yardımcı olacaktır. Temizlemek için kullandığınız tarak ile fırça kıllarını fırçalayın. Daha iyi sonuç elde etmek istiyorsanız kılları tek bir yöne doğru fırçalayın. Fazla sert fırçalamayın aksi halde saç fırçanızın kılları dökülebilir.


Ürün nitelikleri
MarkaLionesse