Ara
TR

MOBİL BAYİ


MOBİL BAYİLİK NEDİR?

Bilindiği üzere tüm dünyada görülen pandemi ile birlikte temel ihtiyaçlar dijital ortamdan temin edilmeye başlanmıştır. Gelişen yeni sistemden yola çıkarak Türkiye’nin temizlik ve hijyen markası deterjanpazarı.com büyük bir atılım yaparak türkiye genelinde mobil bayilik uygulamasını benzersiz  bir sistem ve fırsatlar ile hayata geçirmiştir.

Mobil Bayi Satış Ortaklığı (Affiliate) sistemi olup  web sitesi  giriş masraf ücreti dışında yatırım yaptırmadan kazanç sağlanabilen bir sistemdir. Herhangi bir şirket kurulumuna ihtiyaç duymadan, bireysel olarak sadece üyeliğinizi tamamlayıp, hemen kazanmaya başlayabilir ve pasif gelir elde edebilirsiniz.

Lojistik, kargo,çalışan ücretleri gibi ekstra masraflarınız olmayacaktır ve hiçbir zaman talep edilmeyecektir. Diğer network firmalarındaki piramit sistemi gibi 3’ncü kişiler üzerinden kazanç sağlanan bir iş kolu değildir. referans ve üye kazandırma sistemi yoktur.

 

MOBİL BAYİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

NEDEN MOBİL BAYİLİK  VERİYORUZ?

Halkın markası deterjanpazarı.com markalaşma sürecini siz değerli iş ortaklarından aldığı güçle daha kısa sürede birlikte büyüyerek ‘kazan kazandır’ yöntemiyle tamamlamayı planlamaktadır. milli ve yerli sermaye ile önce ulusal sonra global bir marka olma yolunda gelin birlikte ilerleyelim.

 

 

MOBİL BAYİLİK KAZANÇLARI VE GETİRİLERİ NELERDİR?

Mobil  bayi sisteminde hiçbir suretle yatırım için ücret talebi edilmemektedir ve bayinin herhangi bir sebeple maddi kaybı söz konusu değildir.

-Mobil bayi kendisine verilen imtiyazlı satış ortaklığı üzerinden müşteri portföyü oluşturup, mevcut müşterilerinin deterjanpazarı.com web sitesi üzerinden alışveriş devamlılığı olduğu sürece yapılan alışverişlerin kar payı mobil bayiye ait olacaktır. böylelikle mobil bayi düzenli bir pasif gelir elde etmiş olacaktır. deterjanpazarı.com ticari faaliyetlerine devam ettiği sürece birlikte büyüyüp, sürekli kazanacağız.

 

 

MOBİL BAYİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Deterjanpazarı.com web sitesinde bulunan her ürün grubunun kar payı farklı hesaplanmakla birlikte, kendi üretmiş olduğumuz milli ve yerli markalarımızın satışlarından kazancınız daha yüksek olacaktır.

Mobil bayi kesinlikle, hiçbir zaman maddi zarara girmeyecektir. Ayrıca müşteri kaybı yaşamayacak ve başka bir mobil bayiye transfer olamayacaktır. Ancak portföyündeki bir müşterinin mobil bayi olma hakkı vardır.

Mobil bayi sözleşmede bildirilen şartları sağladığı takdirde ilerleyen süreçte eklenecek olan mağaza açma özelliğini aktif olarak kullanma hakkına sahip olacaktır. Bu özellik sadece mobil bayiye sağlanacaktır. Bu koşullarda mobil bayilik değerinin katbekat artacağını ön görüyoruz.

Markalaşma süreci tamamlandığında mobil bayi dilerse devir hakkı bulunmaktadır.

 

MOBİL BAYİLİK NASIL ALABİLİRİZ?

Her şeyden önce deterjanpazarı.com üyesi olmanız gerekmektedir. Her deterjanpazarı.com üyesi mobil bayi olmak için ön başvuru formunu doldurmalıdır. Başvuru değerlendirmesinden sonra başvuruları onaylanan mobil bayi adayları web sitesi giriş masraf ücretini bir defaya mahsus olmak üzere ödedikten sonra mobil bayi adaylığı onaylanır.

MOBİL BAYİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

 
 
Bayilik Ücreti Ödemesi
 
EFT/HAVALE/FAST ile ödeyebilirsiniz.

 

Bayilik Ücretinin Yatırılacağı Resmi Şirket Hesabı
  • Banka Adı: Kuveyt Türk
  • Hesap Adı: SK DETERJAN PAZARI KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş.
  • IBAN: TR62 0020 5000 0975 6274 0000 01
  • Yatırılacak Tutar: 286.00 TL
  • Bayilik ücretini farklı kişi hesabından gönderecekseniz, açıklama kısmına kişi adı soyadı belirterek karışıklıkların önüne geçebilirsiniz. Örneğin; Gönderici hesabı eşinizin hesabı ise açıklama kısmına bayilik sahibi olacak olan kişinin yani sizin ad ve soyadınızın yazması gerekmektedir.

 

 

 


DETERJAN PAZARI MOBİL BAYİLİK KATEGORİ VE MARKA BAZLI KAZANÇ ORANLARI


Değerli Mobil Bayilerimiz,

Mobil bayilik sürecinde müşteri siparişlerinize göre kategori ve marka bazlı kazanç oranları aşağıda listelenmiştir.

 

KATEGORİMARKAKDV DAHİL KOMİSYON
DETERJANMORSİL Leke Çıkarıcı Set%20
DETERJANLİMON RUHU%11
DETERJANOMİS%9
DETERJANOCENTOX%9
DETERJANDİĞER ÜRÜNLER%5
ARAÇ BAKIMVELAX%12
ARAÇ BAKIMDİĞER ÜRÜNLER%5
KİŞİSEL HİJYENOMİS%9
KİŞİSEL HİJYENDİĞER ÜRÜNLER%9
KAĞIT GRUBUTÜM ÜRÜNLER%5
SARF MALZEMELERİTÜM ÜRÜNLER%5
TEMİZLİK GEREÇLERİTÜM ÜRÜNLER%5
BEBEK GRUBUTÜM ÜRÜNLER%5